Říjen v ZŠS I.

Měsíc říjen nás potěšil nejen krásným počasím a barevnou přírodou, ale i množstvím zajímavých akcí, kterých jsme se zúčastnili. Besedovali jsme s celníky a zhlédli ukázku výcviku dravců a sov. Dodržovat pravidla bezpečnosti a předcházet úrazům jsme se učili při preventivním programu v rámci výchovy ke zdraví. A své zdraví jsme podpořili i dávkou vitamínů při akci „Jablkový týden. Ochutnávali a zpracovávali jsme nejen jablíčka, ale i další sezónní ovoce. A když jsme všechno ovoce snědli, vyrobili jsme si nové, z modelíny, které teď zdobí naši třídu společně s výrobky z kaštanů. Nezapomněli jsme ani na Halloween, který nám přinesl radost, tvoření a zábavu.

Mgr. Pavla Bišková